Alaçatı Eldoris Otel  alaçatı merkezine yakın olup; yeme içme, eğlence yerlerine yürüme mesafesindedir. Bu tesiste acık yüzme havuzu mevcuttur. Havuz başında güneşlenebileceğiz alan bulunmaktadır. Ücretsiz Wİ-Fİ bulunmaktadır.  Alaçatı eldoris Otel ve odaları Alaçatı mimarisinden esinlenerek yapılmıştır. Odalar havuz ve bahçe manzaralıdır. Ses yalıtımlı odaların her biri düz ekran tv, mini bar, klima ile donatılmıştır. Odalarımızın banyolarında; banyo havluları, el ve ayak havluları, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. 
      Ulaşım sorunu yaşamadan her yere kolaylık gidip dönebileceğiniz Alaçatı Eldoris Otel sadece şehir merkezine yakın olmayıp Alaçatı ve ılıca plajına 3 km uzaklıktadır. Ayayorgi ve Altımkum plajlarına araç ile 5-10 dk ulaşabilirsiniz.
       Alaçatı eldoris otel  odalarına ve gelen konuklarına verdiği özeni kahvaltı servisiyle taçlandırmıştır. Havuz başında sabahın ilk saatleri ile kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Alaçatı eldoris otel el yapımı reçelleri, günlük kullanılan ürünleri ,zeytinyağına ekmeğe bandıracağınız, zeytinleri  ve mis gibi kokan pişisi ve daha birçok kahvaltı çeşidiyle konuklarına hizmet sunmaktadır.     

ADRES: Alaçatı Mah. ( Hacı Memiş ) 12017 Sok. No: 13 
              Çeşme - İZMİR
TEL: 0 232 716 60 77
GSM: 0 533 742 89 18