SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ İLE TANITIM İŞBİRLİĞİ

07.11.2023TANITMA SEFERBERLİĞİ’NİN STARTI SEYDİŞEHİR DE VERİLDİ

TUTAP İLE SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ TANITIM ADINA İŞBİRLİĞİ YAPACAK
Cumhuriyet Tarihimizin en kapsamlı tanıtma projesi olan “DÜNYA MİRASI TÜRKİYE Projesinin ulusal ve uluslararası alanda Ülkemizin tanıtımına katkıda bulunması adına TUTAP ile Seydişehir Belediyesi arasında ilk işbirliği protokolü imzalandı.
TUTAP Başkanı Fikret Yıldız, Ülkemizin tanıtımı adına başlattığımız tanıtma seferberliğimizin startını Konya’mızın şirin ve örnek ilçesi Seydişehir’de ermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Birçok alanda başarılı çalışmalara imza atan ve Seydişehir’in markalaşmasına büyük katkı sağlayan çok değerli Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal’a göstermiş olduğu misafirperverlik ve projemize olan heyecanından ötürü çok teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.  
MİLLİ GELİRİMİZE KATKI SAĞLANACAK
TUTAP Başkanı Yıldız, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına yakışır tanıtım çalışmaları yaparak, Ülkemizin marka değerine destek olmak en temel hedefimizdir. Sahip olduğumuz tarihi kültürel ve doğal zenginliklerimizi yurt içinde ve dışında tanıtmadaki başarımızın, sadece turizm hedeflerimize değil, ekonomik olarak ta milli gelirimize pozitif etkileri olmaktadır. Gerçekleştirilecek olan tanıtım çalışmaları neticesinde, cari açığımızın kapatılmasının yanında, ulusal, bölgesel ve yerel de önemli kazanımlar elde edeceğiz dedi.
Yıldız, Türkiye Tanıtma Platformu TUTAP,  2023 de 15. Kuruluş yıldönümünü kutlarken, elde etmiş olduğu tüm bilgi, materyal ve arşivini kullanarak, Ülkemizin en saygın kurumları ile işbirliği yaparak sahip olduğu birikimleri daha kapsamlı olarak hem kendi insanlarımız hem de Dünya insanları ile paylaşacaktır. UNESCO da tescilli olan Dünya miraslarımızı Türkiye’mize yakışır şekilde değerlendirmek adına, yerel yönetimlerle işbirliği yapmak büyük önem arz etmektedir. 
Yapılacak olan iş birliktelikleri neticesinde oluşacak sinerji ve güven, yürütülecek olan tanıtım çalışmalarına destek olacaktır. Ülkemiz, milli dayanışmanın gerektiği durumlarda, siyaset üstü bir anlayış ile kenetlenmeyi başarmış ve bunu tüm Dünya ya ispatlamıştır. Birlikteliğimiz neticesinde elde ettiğimiz milli başarılar her zaman daha değerli ve anlamlı olmuştur dedi. 
UNESCO BİRLEŞMİŞ MİLLETLERİN EN POZİTİF VE FAYDALI YÜZÜ
Başkan Yıldız, UNESCO’YA 1946 Yılından itibaren katılım sağlayan ve kuruluşunda imza veren ilk 10 ülke arasında yer alan Türkiye, bu önemli yapının en saygın üyelerindendir. Birleşmiş Milletlerin en pozitif yüzü olan UNESCO da yer alan ve en fazla unsura sahip ülkeleri arasında yer alan Türkiye, özellikle Dünya insanlarının ortak değeri olan asıl listedeki miraslarımızı tanıtımında sağlayacağı başarı neticesinde, Ülke Turizmine, turist sayısına ve milli gelirimize büyük katkı sağlayacaktır. Ülkemizin tanıtımını sosyal bir sorumluluk olarak değerlendirdiğimizde, Dünya insanlarının seyahat planlamalarında önemli yer tutan bu unsurlarımızı hep birlikte önce tanıyıp sonra tanıtarak, Türkiye’mizin vizyonuna ve marka değerine pozitif kazanımlar sağlayacağız dedi.


TÜRKİYE’MİZİN UNESCO DA TESCİLLİ TÜM UNSURLARI BURADA
www.howturkiye.com
TUTAP Başkanı Fikret Yıldız,  Türkiye’mizin UNESCO da tescilli farklı kategorilerde yer alan unsurlarımızın 4 dilde yer aldığı, tanıtıldığı zengin içerikler ve bilgilendirmeler ile hazırlanan İnternet portalıdır. TUTAP tarafından 15 yıldır Ülkemizin tanıtımına büyük katkı sağlayan “ DÜNYA MİRASI TÜRKİYE” Projesi kapsamında büyük bir titizlikle oluşturulan portalın, ulusal ve uluslararası alanda farklı mecralarda yer alması ve büyük hedef kitlelere ulaştırılması önem arz etmektedir. Sahip olduğumuz miraslarımız hakkında bilgiler sunulmasının yanı sıra kaliteli fotoğraflar ve filmlerin hazırlanarak portal içerisinde yer alması ile yabancıların olduğu kadar kendi insanlarımızın da Ülkemizin sahip olduğu zenginlikleri daha detaylı olarak tanımaları sağlanacaktır dedi.  
Başkan Yıldız, Cumhuriyetimizin 100. Yılında, UNESCO da yer alan 21 Asıl, 79 Aday, 25 Somut Olmayan Kültürel, 7 Yaratıcı Şehir unsurumuzun tamamı TUTAP tarafından “DÜNYA MİRASI TÜRKİYE” Projesi kapsamında tanıtılmaktadır. Kendi insanlarımızın da bu önemli unsurlarımızı tanımaları, Ülkemizin uluslararası tanıtımlarında başarı sağlamamız adına büyük önem arz etmektedir. Bu çerçevede başta yerel yönetimlerimizin duyarlılık gösterip UNESCO Dünya miraslarımızın tanıtımlarında yer almaları, Türkiye’mizin marka değerine olduğu kadar Ülke ekonomisine de büyük katkı sağlayacaktır ifadelerine yer verdi. 
YEREL YÖNETİMLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
TUTAP Başkanı Fikret Yıldız, Şehirlerimizin ve İlçelerimizin tamamının tanıtımları hazırlamış olduğumuz Türkiye haritasının üzerinden ulaşım sağlanarak gerçekleştirilecektir. Bu alanlarda genel bilgi, yöresel kültür, Turizm merkezleri, ulaşım, fotoğraflar, tanıtım filmleri ve konaklama gibi önemli içerikler yer alacaktır. Bu çerçevede Seydişehir’de başlattığımız seferberliğin tüm Ülkemize yayılmasını ve yerel yöneticilerimizin başlatmış olduğumuz tanıtma seferberliğinde yer almalarını bekliyoruz. Bu başlangıç Ülkemiz adına hayırlı ve bereketli olsun dedi.
BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR BAŞLANGIÇ
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ülkemizin tanıtımı adın başlatılan bu tanıtma seferberliğine İlçemizden başlatılmasından onur duyduk. Seydişehir’in sahip olduğu Tarihi, Kültürel, yöresel ve doğal zenginliklerinde gerek ülkemiz gerekse Dünya insanlarına tanıtılması bizim açımızdan önem arz etmekte ve gurur verici ir başlangıçtır dedi. 

Başkan Tutal, TUTAP tarafından şahsıma verilen Türkiye’nin Kültür ve Turizm Elçisi Beratının da oldukça anlamlı olduğunu ve İlçemiz adına verdiğimiz hizmetler ne kadar önemliyse aldığımız Berat şahsıma ve ekibime bundan sonra Turizm ve tanıtım odaklı çok daha büyük sorumluluklar yüklemiştir dedi. 80 milyonun üzerindeki her vatandaşımızın Ülkemizin tanıtımında yer almasının sosyal bir sorumluk olduğunu, bu sayede oluşacak Türkiye markamızın güçlenmesi ile turist sayımıza ve milli gelirimize büyük katkı sağlanacaktır, bu sayede Ülkemiz ekonomisine destek olunacaktır ifadelerine yer verdi.

TUTAP AİLESİNİN DESTEĞİ ÇOK BÜYÜK
Seydişehir de verilen tanıtım işbirliği kapsamında gerçekleştirilen imza törenine eşlik eden TUTAP Konya İl Başkanı Muhammet Barış Sütçü ile TUTAP Türk Cumhuriyetleri Koordinatörü Recep Şarlak ta, TUTAP ailesinin bir parçası olarak Ülkemizin tanıtımı adına yürütülen çalışmalarda yer alarak destek vermenin, Türkiye sevdamızın bir gereği olduğunu ifade ettiler. 
İşitme Cihazları
bursa teknik servis
İşitme Cihazları
https://medium.com/@aleynakeles.seo/soft-starter-4a878506bde0
https://medium.com/@aleynakeles.seo/soft-starter-4a878506bde0
Soft Starter Fiyat
humidification systems
ankara lazer epilasyon
bursa teknik servis
Doğal Diş Beyazlatma
Ses Hastalıkları Tedavileri
ankara web tasarım şirketleri
gülüş estetiği
3’lü Tablo
Soft Starter Fiyat
Dünya Haritası Tablo
3’lü Tablo
Ses Hastalıkları Tedavileri
ankara gülüş estetiği
Doğal Diş Beyazlatma
Supla
ankara gülüş estetiği
ankara web tasarım
ankara web design
o нас
concasseur
Дробилка
otomatik briket makinesi
parke taşı makinesi
briket üretim tesisi
bims makinası
briket fiyatları
kilit taşı fiyatları
los pesos de los bloques de hormigon
cinder block vs concrete block
dış cephe iskelesi
dış cephe iskele sistemleri
kalıp altı iskele
betonarme kalıp sistemleri
scaffolding and formwork systems
exterior scaffolding
formwork systems
bez çanta toptan
nonwoven çanta toptan
nonwoven çanta toptan
bez market çantası
küresel ısınma nedenleri ve sonuçları
su kirliliği nedir nasıl önlenebilir
küresel iklim değişikliği
nonwoven bag
non woven bags wholesale
tote bags
n95 mask features
wholesale tote bag
evde bakım
evde serum
ergoterapi
yatalak hasta bakımı
evde vertigo tedavisi
ankara dermatoloji uzmanı
cilt kanseri
atopik dermatit
soğutma sistemleri
soğuk oda paneli
nemlendirme sistemleri
soğuk hava deposu
soğuk oda panelleri
soğuk oda panelleri
humidification systems
cold storage manufacturing
işitme cihazı
kulak çınlaması
işitme cihazı markaları
tinnitus
sol kulak çınlaması
işitme cihazı ankara
işe giriş sağlık raporu
adana sağlık raporu
gezici isg aracı
tam teşekküllü sağlık raporu
iş sağlığı ve güvenliği sertifikası nasıl alınır
iş sağlığı ve güvenliği
soft starter
aucom soft starter
endüstriyel elektrik ve otomasyon sistemleri
tv screen protector for eyes
75 inch tv screen protector
samsung tv screen protector
samsung tv screen protector
screen protector for tv
65 inch tv screen protector
tv screen protector
boleta de honorarios electrónica
plataforma de facturacion
desarrollo de software a la medida en chile
iot solutions
mobile crusher
mobile crusher
konkasör
konkasör
erkek lazer epilasyon
erkek lazer epilasyon
kırma eleme tesisi
kırma eleme tesisi
Un concasseur
Un concasseur
mobile crushing and screening
mobile crushing and screening
konkasör
konkasör
How is Interlocking Paving Stone Produced
How is Interlocking Paving Stone Produced
Parquet Manufacturing Plant
Parquet Manufacturing Plant
Pierre de câble électrique
Pierre de câble électrique
Cold Room PVC Strip Curtains
Cold Room PVC Strip Curtains
Diş Teli Tedavisi
Diş Teli Tedavisi
profesyonel lazer epilasyon aleti fiyatları
Whatsapp Web
Whatsapp Web
Whatsapp Web İndir
Whatsapp Web İndir
yasaklı sitelere nasıl girilir
yasaklı sitelere nasıl girilir
Soft Starter
Soft Starter
Otomatik Sigorta
Otomatik Sigorta
Zirkonyum Kaplama
Zirkonyum Kaplama
Kanal Tedavisi
Kanal Tedavisi
kaplama diş pişmanlığı
kaplama diş pişmanlığı
diş temizletmek zararlı mı
diş temizletmek zararlı mı
en kaliteli zirkonyum markası
en kaliteli zirkonyum markası
diş eti şişmesine ne iyi gelir
diş eti şişmesine ne iyi gelir
uykuda diş sıkma bitkisel tedavi
uykuda diş sıkma bitkisel tedavi
geçmeyen diş eti iltihabı
geçmeyen diş eti iltihabı
ankara kiralık iskele
ankara kiralık iskele
plywood ölçüleri
plywood ölçüleri
Endüstriyel tip radyal vantilatör
Endüstriyel tip radyal vantilatör
kalıp çeşitleri
kalıp çeşitleri
iskele kurulumu
iskele kurulumu
kalıp çeşitleri
kalıp çeşitleri
çelik kalıp fiyatları
çelik kalıp fiyatları
boru iskele
iskele hesabı nasıl yapılır
:iskele kalıp
:iskele kalıp
üroloji doktoru
3m Privacy Screen
3m Privacy Screen
70 İnch Tv Screen Protector
70 İnch Tv Screen Protector
With Our Screen Protector Your Tv Will Be Free From Scratches And Have A Longer Life Span
With Our Screen Protector Your Tv Will Be Free From Scratches And Have A Longer Life Span
Tv Screen Guard
Tv Screen Guard
restoratif diş tedavisi
restoratif diş tedavisi
ankara diş hekimi
Voltmetre
Voltmetre
En Yakın Diş Hastanesi
En Yakın Diş Hastanesi
ankara lazer epilasyon
ankara lazer epilasyon
lazer epilasyon ankara
lazer epilasyon ankara
Otomasyon Sistemleri
Otomasyon Sistemleri