TUTAP'TAN KADINLARIMIZA DAVET

24.01.2019       TUTAP Genel Başkan Vekili Şerife Karacabay, Ülkemize sevdalı tüm kadınlarımızı TUTAP tarafından yürütülen çalışmalara davet etti.
        Karacabay, ülkemizin en önemli tanıtım projelerinden olan Dünya Mirası Türkiye Projesine kadınlarımızın daha fazla sahiplenmesini ve desteklemesini beklediklerini söyledi. Doğru ve etkili tanıtımının turist sayısını artıracağını, buna paralel milli gelirimize büyük katkı sağlanacağını bu bakımdan herkesin özellikle kadınlarımızın ellerinden gelen gayreti göstermesinin sosyal bir sorumluluk olduğunu dile getirdi. Kadınların özveride bulunduğu, içinde yer aldığı ve duygular ile samimiyetle içerisinde yer aldığı her faaliyetin daha etkili ve başarılı olabileceğini söyleyen TUTAP Genel Başkan Vekili Şerife Karacabay, TUTAP olarak başlattıkları tanıtma seferberliğinde İl temsilcilerimizin büyük katkısının olacağını ve temsilcilerinin hemen hemen yarısının kadın olmasından gurur duyduklarını ifade etti.
 Mart ayına kadar 81 ilimizin tamamında temsilcilikler oluşturacaklarını söyleyen Karacabay, yurt dışında da 50 ülkede faaliyet göstereceklerini, bu çerçevede başlattığımız tanıtma seferberliğinde kadınlarımızın daha fazla yer almasını beklediklerini , TUTAP olarak kadınlarımıza verdiğimiz önemin her alanda örnek olacağını, bu dayanışma ile Türkiye’mizin hak ettiği düzeyde tanıtılacağını sözlerine ekledi.